Léty a zákazníky prověřené kvalitní služby!

Služba Bytové rekonstrukce Praha – Stanislav Toth působí na českém trhu bezmála již 30 let a to od roku 1991. Díky získaným zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům dodávat opravu kvalitní služby na vysoké úrovni v oboru stavebnictví. Neplatíme si žádnou reklamu – jdeme cestou referencí a naše reklama jsou naši spokojení zákazníci, kteří nás neváhají dále doporučit, jelikož máme naprosté minimum reklamací a i k těm se stavíme zodpovědně tak, aby byl náš klient spokojen.

 

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce bytů a domů.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi nezávaznou kalkulaci rekonstrukce. Tato prohlídka je nezbytná pro určení kalkulace přestavby a je samozřejmě poskytována zdarma. Po odsouhlasení rozpočtu nic nebrání započetí rekonstrukce, kterou nikdy zbytečně neprotahujeme. Co slíbíme, to se snažíme také splnit. Zajišťujeme i veškeré potřebné revizní zprávy, máme partnerské instalatéry i elektrikáře, a tak jsme schopni zajistit rekonstrukci jako komplexní službu od A až po Z.

Co všechno vlastně umíme?

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce bytů a domů panelových i cihlových. Dokážeme kompletně změnit dispozice bytu či domu tak, že jej nepoznáte. Z Vašeho starého panelákového bytu uděláme moderní a k nepoznání od novostaveb, které se všude dnes v tak hojném počtu staví. Provádíme rekonstrukce bytových jader, celých koupelen, sádrokartonářské práce, obklady a pokládky podlah, výmalby i fasády.