Rekonstrukce bytových jader v Praze a okolí

Na základě našich mnohaletých zkušeností a Vašich požadavků Vám dokážeme poradit, jak nejlépe využít dispozic u Vašeho bytového jádra či koupelny. Během let jsme se naučili, kterým úpravám a detailům je lepší se vyhnout, které jsou naopak funkční a praktické a rádi Vám s projektem rekonstrukce bytového jádra poradíme a pomůžeme.

Celá rekonstrukce bytového jádra je prováděna tzv. na klíč, nestřídá se u Vás různé množství řemeslníků a zbytečně se neprotahuje doba rekonstrukce. Víme, že stavební úpravy jsou vždy zásahem do Vašeho komfortu a soukromí, takže se vždy snažíme provést rekonstrukci v co nejkratším termínu a také slíbený termín dokončení rekonstrukce dodržet.

Vzhledem k tomu, že na trhu působíme již téměř 30 let, vyzkoušeli jsme si výrobky od různých výrobců a dodavatelů a jsme tedy schopni Vám dodat jen ty nejkvalitnější a prověřené tak, abychom eliminovali zbytečné reklamace a byli jste s naší prací opravdu spokojení.

Kalkulace za rekonstrukci bytového jádra či koupelny se vždy odvíjí od dispozic prostoru, typu jádra, volbou materiálu, vybavení a jiných faktorů, a proto na webu neuvádíme žádný konkrétní ceník. Přesnější kalkulaci jsme schopni zpracovat na základě osobní prohlídky, která je zdarma. Při ní probereme, jakou máte představu a naše případná doporučení. Poté Vám zašleme návrh rozpočtu a po jeho odsouhlasení můžeme dohodnout termín rekonstrukce. Rozpočet je vždy přehledný a položkový, takže se v jeho obsahu neztratíte a máte tak naprostou kontrolu nad tím, za co platíte.